Büntetőkkel kaptunk ki a második mérkőzésen

A Komjádi Kupa második találkozóján sokáig fej-fej mellett haladt a két csapat, végül a BVSC büntetőkkel meg tudta nyerni ezt a fontos mérkőzést.

PSN-PVSK–BVSC-Zugló 14–17 (büntetőkkel) (3–5, 5–2, 3–5, 3–2, 0–3)

Vizilabda, Komjádi Kupa második mérkőzés:

Helyszín: Budapest, Szőnyi úti uszoda, 108 néző.

Az első negyedet a BVSC kezdte jobban, a meccs első gólját is ők szerezték. Volt 3–3 is az állás, de végül 5-3-ra a BVSC nyerte az első játékrészt.

A második negyedet jól kezdte a PSN-PVSK, a negyed első gólját mi lőttük, és 5–2 nyertük ezt a jétékszakaszt.

A harmadik negyed kiegyenlített csatát hozott, de ezt a BVSC nyerte 5–3-ra.

Mivel ekkor 11–12 volt a találkozó állása, jöhetett a sorsdöntő negyedik negyed. Tizenhat másodperccel a vége előtt 3–2 volt az állás a javunkra a negyedben, de összességében 14–14 lett a mérkőzés vége, mivel nincs döntetlen, jöhettek az ötméteresek.

A büntetőpárbajt a BVSC nyerte, így a PVSK egy győzelemmel és egy vereséggel áll jelenleg.

Zlatko Rakonjac vezetőedző, PSN-PVSK: Nagyon büszke vagyok a csapatra, mert az egy kapus kivételével a komplett BVSC ellen játszottunk. Rendkívül szoros volt a meccs, nyerhettünk is volna, de kihagytuk a helyzeteinket. Sajnos, Reisz Patrik megsérült, ő nem is játszott. A büntetőknél pedig hármat is hibáztunk, már nem is kellett dobni az utolsó kettőt. Összességében elégedett vagyok a mutatott játékkal.