Kosárlabda utánpótlás eredmények - 9.hét

PVSK LEÁNY U18 A - TARR KSC SZEKSZÁRD 38-90 (15-21,3-27,8-20,12-22)

2024.02.28. 15:00

Leány junior bajnokság - rájátszás

Szamosi Nándor Sportcsarnok, Pécs (Verseny utca 11.)

U18A: Csiki Hanna (-), Dömös Hédi (8/6), Emma Emelieze (4), Gyuró Roberta (-), Mayer Dorina (14/3), Séra Zsófia (-), Réger Adél (-), Jászberényi Júlia (4), Bota Napsugár (2), Pirisi Eszter (2), Szabadi Lea (2), Sánta Gréta (2)

Debreceni Eszter: A mai napon teljesen alkalmatlanok voltunk arra, hogy mérkőzést játszunk, de sajnos még olyat nem találtak ki, hogy egy negyed után azt mondjuk, hogy "jajjj ma nincs se kedvem, se akaratom, se szívem játszani és inkább tegyük el pár nappal...”

MVM OSE - PVSK LEÁNY U16A / U18B 70-65 (15-17, 22-22, 9-15, 24-11)

2024.03.03. 14:00

Leány junior bajnokság

Oroszlány, Krajnyik „Akác” András Sportcsarnok

U16A/U18B: Végh Nóra (-), Bota Napsugár (33/6), Daróczi Johanna Lili (-), Kőhegyi Sarolta Linda (-), Németh Tamara Kíra (-), Pirisi Eszter (13), Szabadi Lea (2), Szerecz Blanka (6), Kilián Dorottya (5), Albrecht Nóra (-), Novreczky Hanga (4), Nagy-Bán Rebeka (2)

Csutorás Fanni: Futáshoz és akarathoz nem kell kosárlabdatudás! Puhán és akarat gyengén játszottunk! Jövőhéten Baján folytatjuk!

PVSK LEÁNY U11 A - DÁVID KORNÉL KA 80-22 (6-9, 40-5, 14-2, 20-6)

2024.03.03. 11:00

Kenguru kupa

U11A: Tonk Janka (20), Gál Orsolya (22), Jani Réka Borbála (5), Ott Zsófia (13), Rapcsák Léna (6), Gál Olívia (1), Hrabovszki Nilla (7), Nagy Janka (1)

Tamás Nóra: Azt gondolom, hogy ezen a meccsen a teljesítményünk magasan a szezon legjobbja volt. Mind támadásban, mind védekezésben sikerült a legjobbunkat nyújtani, aminek az eredménye ez a szép győzelem. Gratulálok a lányoknak!

UNI GYŐR NKA - PVSK NKA U11 60-64 (14-15, 17-23, 6-18, 23-8)

2024.03.03. 14:15

Szamosi Nándor Sportcsarnok, Pécs (Verseny utca 11.), Kenguru kupa

U11A: Jani Réka Borbála (8), Ott Zsófia (20), Rapcsák Léna (5), Gál Olívia (3), Hrabovszki Nilla (3), Nagy Janka (2), Tonk Janka (12), Gál Orsolya (8)

Tamás Nóra: Az első mérkőzés lendületét hoztuk magunkkal erre a meccsre is, de sajnos ez csak az első félidőre volt igaz. A második félidőben kezdődő rövidzárlat, nem volt olyan rövid, mivel kitartott a játék utolsó percéig. Mindezek ellenére sikerült győztesen elhagyunk a parkettet. Egy eredményes hétvégét tudhatunk magunk mögött. Büszke vagyok a csapatra, és természetes köszönjük a szülőknek a sportszerű szurkolást!

Férfi Kosárlabda Utánpótlás

BUDAPESTI HONVÉD SE/B - PVSK FIÚ U16 A 79-61 (28-13,17-15,18-12,16-21)

2024.02.28. 15:15

Fiú kadett bajnokság

Budapest, Simon János Kosárlabda Csarnok

U16 A/B: Galambos Gábor (5), Michael Nakhleh (4), Szerecz Boldizsár, Gergely Domonkos (2), Pinczehelyi Vencel (2), Rácz Gergely (10), Erdélyi Barnabás (2), Rácz Gábor (16), Rédei Joel Patrik (3), Horváth Levente (17)

Juhász Olivér: Fizikálisan legyőztek minket a hazaiak. Az általuk kikényszerített sebesség mellett nagyon sok rossz döntést hoztunk. Nem előre mutató, ha el tudunk adni ugyanabban a helyzetben 10-12 labdát, illetve kapunk 20 pontot ugyanabból az egyszerű befutásból. Annyi biztosnak tűnik, hogy könnyebb nem lesz! Nekünk kell jobban figyelni, akarni. küzdeni, edzeni és dönteni!

BASKET BAJA SE/B - PVSK FIÚ U16 B 50-39 (12-10,19-3,12-16,7-10)

2024.03.01. 17:00

Bereczki Máté Szakképző Iskola, Baja

U16 A/B: Majorosi Dániel (2), Bálizs Richárd, Csökli Márton Attila, Gergely Domonkos (4), Henry Daniel Sanchez Rodriguez (5), Krizsics Milán, Kürti Bálint Zalán (1), Erdei Dániel, Muhvic Al Dominik, Rotter Zalán (9/3), Rédei Joel Patrik (12), Zsigmond Botond (6)

Drab Attila: Fegyelmezetlenség és tanácstalanság, legfőképpen ez jellemezte a játékunkat. Védekezés nélkül nehéz mérkőzést játszani (15 fault, ebből mindössze 6 az első félidőben). Ha a három negyed pont átlagát nézzük megnyertük a mérkőzést, de 3 dobott pont a második negyedben, és erre még kihagytunk 12 büntető. Fejben kell sokat előre lépni és ha ez megtörténik akkor elmondhatjuk, hogy kapizsgáljuk ezt a játékot.

PVSK FIÚ U14/A - ATOMERŐMŰ SE GYKSE/A 81-108 (15-28, 14-33, 21-23, 31-24)

2024.03.02. 10:30

Fiú serdülő bajnokság

U14A: Lovasi Levente Mór (7), Nágl Szabolcs, Salai Dorián (13), Fehér Bence (15/3), Fekete Ábel (4), Keserü András (9), Szentei Áron, Pinczehelyi Vencel (21), Reiner Buda (2), Molnár Ákos (10/3)

Sponga Bence: A szép egyéni megoldások jól mutatnak a pályán, de nem lehet velük meccset nyerni. Amíg nem játszunk igazán csapatban, valamint elfelejtünk visszafutni védekezni, addig sajnos ez az eredményjelzőn nem fog látszani. Ellenfelünknek gratulálunk!

VUKE U14/A - PVSK FIÚ U14/A 55-59 (10-13, 12-20, 20-12, 13-14)

2024.03.02. 17:00

U14A: Lovasi Levente Mór (4), Nágl Szabolcs (4), Salai Dorián (9), Fehér Bence (2), Fekete Ábel (3), Keserü András (3), Szentei Áron, Pinczehelyi Vencel (10), Reiner Buda (11/3), Molnár Ákos (11)

Sponga Bence: Bár játszottunk már szebben a szezonban, de küzdeni akarásból jelesre vizsgáztunk, így a végeredmény jól mutat. Ettől függetlenül nem állhatunk meg, rengeteg munka vár még ránk. Ellenfelünknek gratulálunk, ismét parázs mérkőzést tudtunk játszani, nagyon várjuk a visszavágót!

MARCALI VSZSE - PVSK FIÚ U14 B 43-108 (18-26,14-33,5-30,6-19)

2024.03.02. 11:30

Siófok, Krúdy Gyula Szakközépiskola

U14B: Szalmásy Ákos (17), Zsilics Máté (18), Kosaras Áron (19), Kovács Péter (2), Baranyai Gergő (7), Horváth Ákos (2), Kőrösi-Kanics Noé (4), Lánczos Lázár (7), Puszpán Csanád (2), Szatmári Nimród (10), Vida Ármin (20)

Stranszky Bettina: A mérkőzés kezdetén rendesen a buszon voltunk még fejben. Aztán szépen előjöttek a jó dolgok is, ahogy bemelegedtünk. Ákinak jó sütögetést kívánunk! Árminnak pedig jobbulást!

PVSK FIÚ U14 B - SIÓFOKI KE 86-89 (15-14,19-13,16-34,36-28)

2024.03.02. 13:30

U14B: Szalmásy Ákos (34), Zsilics Máté (10), Kosaras Áron (6), Kovács Péter, Baranyai Gergő (11), Horváth Ákos, Kőrösi-Kanics Noé (5), Lánczos Lázár (4), Puszpán Csanád (2), Szatmári Nimród (14)

Stranszky Bettina: Sajnálom azt a sok kihagyott büntetőt...