Labdarúgó utánpótlás eredmények – 18. hét

Ötven százalék a heti mérleg, négy győzelem és négy vereség. Tovább robog az ellenállhatatlan PVSK U15. A két legfiatalabb csapatunk magabiztosan hozta a kötelezőt.

PVSK U19 - HR-RENT KOZÁRMISLENY 1-3 (1-1)

2024.05.05. 10:00

MLSZ regionális U19 alap bajnokság, Délnyugati csoport, felsőház, 10. forduló.

PVSK Sportközpont, Pécs, Verseny utca 11-13.

PVSK U19: Weimert Ádám - Budavári Bendegúz (1), Bölcskei Denisz, Tomek Milán, Cseresnyés Ferenc, Juhász Gyula, Pesti Albert, Gyurás Máté László, Majnár Ákos, Bocz Miklós, Strecker Barnabás, Mitrovik Alexander, Szunyog Attila László.

Klock György: Nem érdemeltünk vereséget. Múlt héthez képest leginkább azzal kellett foglalkozni, hogy egyáltalán ki tudjon állni a csapat. Minden más mellékes volt. Más játékrendszerben próbáltam felküldeni a csapatot a megszokottnál. A Misleny próbálta többet birtokolni a labdát, de igazán nem sokra ment vele. Olykor remek és fegyelmezett játék mellett egyenlő ellenfelek voltunk. Magasan védekezésnek köszönhetően sok labdát tudtunk szerezni és rendre tudtunk veszélyeztetni. Ebből kifolyólag meg is szereztük a vezetést, de sajnos még a félidő lefújása előtt egy pontrúgásból egyenlített a Kozármisleny. A második félidő meglátásom szerint ott dőlt el, hogy ellenfelünk be tudott küldeni friss cserejátékosokat, akik hozzá tudtak tenni a játékukhoz, addig én nem tudtam változtatni. Játékosaim már fáradtak voltak, ezért kevesebb jó döntést tudtak hozni a pályán. Ettől függetlenül gratulálok a csapatomnak a pályán látottakhoz!

SC SOPRON - PVSK U17 4-0 (3-0)

2024.05.04. 12:00

MLSZ regionális U17-es kiemelt bajnokság, Nyugati csoport, 23. forduló.

Sopron, Ágfalvi Sporttelep.

PVSK U17: Nagy Benedek - Bökönyi László Péter, Dráb Péter, Fejes Olivér, Fodor Levente, Münster Martin, Reményi Péter, Sándor Gergő, Szakály Marcell, Tóth Martin, Pintér Balázs, Óbert Olivér, Hawkins George Zed, Bátor Dávid, Puskás Dominik.

Andreidesz József: Ezen mérkőzésen hiába birtokoltuk 70-30 százalékban a labdát, a hazai kapu előtt nem tudtunk az első félidőben helyzeteket teremteni. Sok technikai hiba és pontatlanság volt a játékunkban. A hazai csapat helyzet nélkül tudott gólokat szerezni. A másodikban mindent megpróbáltunk, hogy javítsunk, de minden helyzetünket kihagytuk. A két sérülés is megzavart minket a játékunkban.

MLSZ regionális U17-es kiemelt bajnokság, Nyugati csoport:

PVSK U16 - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0-3 (0-1)

2024.05.04. 14:00

MLSZ regionális U16-os kiemelt bajnokság, Nyugati csoport, 23. forduló.

PVSK U16: Móritz Márk (Lalljee-Solymár Rahul) - Fülöp Ármin, Juhász Tamás Péter, Lóth Noel, Orlovics Olivér, Vígh Péter Benedek, Nimmerfroh Balázs, Gulyás Zsombor, Sifter Mihály, Ruppert-Czigler Márton, Wittenberger Kornél, Zentai Ármin Mór, Ittzés Bese Bendegúz, Gelencsér Dániel.

Kiss-Tóth Dominik: Az eredmény nem tükrözi a valós különbséget, mert a két csapat között nem volt ekkora differencia. Jól kezdtük a mérkőzést, szervezettek voltunk az első félidőben, de a szünet előtt sajnos megszerezte az ellenfél pontrúgásból a vezetést. Második félidőben is voltak szép támadásainak. Összességében én elégedett voltam a srácokkal, amit kértem megvalósították és beletették a munkát. Itt szeretném kiemelni Lóth Noel kiemelkedő játékát, valamint az U-15-ös játékosainkat is, mert nélkülük nem tudtunk volna kiállni és nem csak létszámban segítettek minket, hanem a játékban is hozzá tudtak tenni, ezt köszönöm nekik!

KAPOSVÖLGYE LUE - PVSK U15 0-4 (0-3)

2024.05.01. 10:00

MLSZ regionális U15-ös alap bajnokság, Délnyugati csoport, felsőház, 6. forduló.

Kaposvári Egyetem, Kaposvár.

PVSK U15: Keszler Bence (Lalljee-Solymár Rahul) - Berecz Hunor, Csiszár Csanád, Gelencsér Dániel (1), Ittzés Bese Bendegúz, Novák Zsombor, Pfaff-Dukai Előd, Pintér Bálint, Ruppert-Czigler Márton, Zentai Ármin Mór, Benkő Zalán (1), Späth Péter, Váradi Bence Barnabás, Wittenberger Kornél, Gulyás Zsombor (1), Mecseki Bálint (1), Kiss Máté.

Stiefel László: Ismét remekül kezdtük, gyorsan vezetést szereztünk. A mérkőzést végig irányítottuk. Ellenfelünk egy lövéssel veszélyeztette a kapunkat. Jó volt nézni, ahogy a játékosaim játszottak, és szebbnél szebb támadásokat vezettek. A helyzetkihasználásunkon továbbra is javítanunk kell. Gratulálok a játékosaimnak! Nehéz hétvége előtt állunk.

PVSK U15 - HR-RENT KOZÁRMISLENY 1-0 (0-0)

2024.05.05. 12:00

MLSZ regionális U15-ös alap bajnokság, Délnyugati csoport, felsőház 5. forduló.

PVSK U15: Lalljee-Solymár Rahul (Keszler Bence) - Berecz Hunor, Csiszár Csanád, Gelencsér Dániel, Ittzés Bese Bendegúz, Pfaff-Dukai Előd, Pintér Bálint, Ruppert-Czigler Márton, Zentai Ármin Mór, Benkő Zalán, Späth Péter, Váradi Bence Barnabás, Wittenberger Kornél, Mecseki Bálint (1), Kiss Máté.

Stiefel László: -

PVSK-LABDARÚGÓ KFT U15/B - BFA SZIGETVÁR 1-6 (1-2)

MLSZ regionális U15-ös alap bajnokság, Délnyugati csoport, alsóház 6. forduló.

PVSK U15B: Gadár Roland - Bakos Roland (1), Balogh Atilla, Berta Botond, Csik Zsombor, Deverdics Milán, Horváth Máté, Németh Gergő, Szin Noel Gábor, Grosch Dominik, Lukács Nimród, Bayer Bence, Hegedűs Levente Gusztáv.

Puller Patrik: Sajnos nem úgy alakult a mérkőzés, ahogy szerettük volna! Az első félidőben jól tartottuk magunkat, majd jött a második félidő, és a szokásos "lejtő", majd igyekeztünk mindent megtenni, de hiába. Sajnálatos módon a mérkőzésen két sérülés is történt, ahol mindkét játékosomat mentővel kellett elvinni és ez is befolyásolja a mérkőzés kimenetelét. Jobbulást kívánok a két sérült játékosomnak és remélem, minél hamarabb visszatérnek!

BALATONLELLE SE - PVSK U13 0-13 (0-0)

2024.05.04. 10:00

MLSZ regionális U13-as alap bajnokság, Délnyugati csoport, 19. forduló.

Balatonlellei SE Sporttelep, Balatonlelle.

PVSK U13: Palásti-Kovács Imre (Csonka Dávid Lajos) - Tímár Levente Tibor, Petrov Szamuil, Rejtő Robin, Ádám Márton, Csonka Máté, Hodossi Zétény (1), Jakobi Gellért, Lőrincz Ádám János (1), Molnár Ármin (3), Páva Gergő (1), Schlitt Olivér István, Szigeti Bulcsú (4), Csámpár Aurél (1), Bagoly Tamás (2), Tátrai Gorán, Bogádi Bálint László.

Bánhegyi Zsolt: Jó felfogás, jó hozzáállás, jó játék! Gratulálok a srácoknak!

BALATONLELLE SE - PVSK U12 1-9 (0-0)

MLSZ regionális U12-es alap bajnokság, Délnyugati csoport, 19. forduló.

PVSK U12: Kázmér Kristóf (Kapitány Bence Lévi) - Fodor- Marosujvári Péter, Dlusztus Péter, Hegedűs Balázs, Ivánovics Dávid József, Juhász László, Keresztes Richárd, Nagy Fábián, Simon Vince, Szamosi Benedek Szabolcs, Szokol András Márk, Szőlősi Áron, Füredi Pál Antal.

Bózsa Barnabás: Gyönyörű idő, tökéletes pálya, szinte hibátlan játék mind támadásban, mind védekezésben. Gratulálok az egész csapatnak a mutatott játékhoz és az eredményhez!