Labdarúgó utánpótlás eredmények - 16. hét

Minden csapatunk pályán volt a héten. A mérleg erősen pozitív, öt győzelem mellett egy döntetlen és két vereség.

PVSK U19 - HOLLER UNFC 0-4 (0-2)

2024.04.20. 10:00

MLSZ regionális U19-es alap bajnokság, Délnyugati csoport, felsőház 8. forduló.

PVSK Sportközpont, Pécs, Verseny utca 11-13.

PVSK U19: Weimert Ádám - Rogács Levente, Bölcskei Denisz, Tomek Milán, Juhász Gyula, Pesti Albert, Gyurás Máté László, Majnár Ákos, Csík László, Bocz Miklós, Strecker Barnabás, Szunyog Attila László.

Klock György: Új helyzet előtt álltam. Ismeretlen volt a bajnokság és a csapatomat is most láttam ellőszőr élesben játszani. Mind amellett, hogy nem volt vissza játszó játékos a felnőttből (sérülések miatt), és gyakorlatilag nem volt a csapatban támadó felfogású játékos eljutottunk két kapufáig, körülbelül ennyi. Ellenfelünk semmivel sem volt jobb, de az előre játékuk aktívabb és veszélyesebb volt a mienknél. Ezt jól tudták kamatoztatni, és az adódó lehetőségeiket belőtték. Megjegyezném, hogy két fontos dolog, ami hiányzik a csapatomból, az pedig a megfelelő önbizalom és némi technikai tudás. Erre nagy hangsúlyt kell fektetni! Ezen fogunk dolgozni!

PVSK U17 - LURKÓ UFC 1-1 (0-1)

2024.04.20. 14:00

MLSZ regionális U17-es kiemelt bajnokság, Nyugati csoport, 21. forduló.

PVSK U17: Móritz Márk - Fejes Olivér, Foór András, Szakály Marcell, Reményi Péter, Rózsavölgyi Gergő, Tóth Martin, Óbert Olivér, Hawkins George Zed, Huber Milán, Bátor Dávid, Puskás Dominik, Fodor Levente, Sándor Gergő, Pintér Balázs, Orlovics Olivér (1), Lóth Noel.

Andreidesz József: Nem kezdtük kellően koncentráltan a mérkőzést, azonban az ellenfelünk vezető gólja után két-három hatalmas helyzetet hagytunk ki, mégis a szünetre nőhetett volna a hátrányunk, mert ők is kihagytak két nagy lehetőséget. A szünet után - ahogy szokták mondani - felborult a pálya, sokat javult a kombinatív játékunk és emellett az egyéni teljesítmények is feljavultak. A mérkőzés összképét tekintve egyértelmű győzelmet engedtünk ki a kezünkből, de mégis azt kell mondanom, hogy összességében elégedettek vagyunk a srácokkal, mert törekednek az új játékrendszer és játékfilozófia megvalósítására, amibe természetesen még becsúszik egy- egy hiba. Megjegyezném, hogy öt fiatalabb játékos szerepelt a csapatunkban, akik jó teljesítménnyel segítették a csapatjátékot.

Tabella, MLSZ regionális U17-es kiemelt bajnokság, Nyugati csoport.

PVSK U16 - KOMÁROM VSE 2-0 (0-0)

2024.04.19. 13:00

MLSZ regionális U16os kiemelt bajnokság, Nyugati csoport, 21. forduló.

PVSK U16: Móritz Márk - Lalljee-Solymár Rahul, Fülöp Ármin, Hawkins George Zed (1), Juhász Tamás Péter, Kondor Csanád Pál, Lóth Noel, Orlovics Olivér, Puskás Dominik, Vastagh Berton, Gulyás Zsombor (1), Sifter Mihály, Wittenberger Kornél, Ittzés Bese Bendegúz.

Kiss-Tóth Dominik: Ahogy arra számítottunk is az ellenfél inkább védekezni próbált és kontrajátékot játszani, ezzel átadva nekünk a kezdeményező játékot. A srácok az első félidőben nem igazán voltak veszélyesek a kapura, keresték önmagukat. Inkább a tengelyben folyt a játék. Jót tett nekünk a szünet, mert a 48. percben meg is szereztük a vezetést egy szöglet variáció után, ugyanabból, amiből előző héten is gólt tudtunk szerezni. George kapta meg a labdát, aki jó 20 méterről a “fű alatt,, való lövését gólra váltotta. Hetek óta jó formában játszik és szeretnék neki itt is gratulálni 100. mérkőzéséhez a PVSK színeiben. Ahogy telt az idő a srácok egyre jobb és szebb helyzeteket alakítottak ki. 68. percben Gulyás Zsombor állította be a végeredményt. Gratulálok a csapatnak, remélem az utóbbi három mérkőzés kellően megadta a lökést a Kaposvári meccsre!

SZEKSZÁRDI UFC - PVSK U15 0-3 (0-2)

MLSZ regionális U15-ös alap bajnokság, Délnyugati csoport, felsőház, 3. forduló.

Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont, Szekszárd.

PVSK U15: Lalljee-Solymár Rahul - Berecz Hunor, Gelencsér Dániel, Ittzés Bese Bendegúz (1), Novák Zsombor (1), Pfaff-Dukai Előd, Pintér Bálint, Ruppert-Czigler Márton, Zentai Ármin Mór, Benkő Zalán, Váradi Bence Barnabás , Wittenberger Kornél, Gulyás Zsombor (1), Mecseki Bálint, Kopjár Mátyás, Kiss Máté.

Stiefel László: A mérkőzésen végig fölényben játszottunk. Negatívumként a helyzetkihasználásunkat említeném, illetve a középső harmadban sokszor cipeltük a labdát, amivel a játékunk lassult, és többször labdát is vesztettünk. Gratulálok a csapatomnak!

SZENTLŐRINC SE - PVSK-LABDARÚGÓ KFT U15/B 10-0 (5-0)

2024.04.17. 16:00

MLSZ regionális U15-ös alap bajnokság, Délnyugati csoport, alsóház, 4. forduló.

Szentlőrinc SE Sporttelep

PVSK U15B: Gadár Roland - Andrasek Szabolcs, Balogh Atilla, Berta Botond, Csik Zsombor, Deverdics Milán, Horváth Máté, Németh Gergő, Szin Noel Gábor, Lukács Nimród, Bayer Bence, Szalai Dávid, Nikolics Adrián Sándor, Jeges-Varga Áron

Puller Patrik: Tudtuk jól, nem mi vagyunk mérkőzés esélyesei, de azt kértem a srácoktól, hogy ne pánikoljanak, nincsen jelentősége az eredménynek, és adjanak bele mindent, ami bennük van. Ez úgy ahogy a mérkőzés több periódusában jelen is volt, de sajnos a Szentlőrinc végig uralta meccset, aminek köszönhetően sok gólt kaptunk ismét. Egyénileg és csapatként is van hova fejlődnünk, de látszik is már a srácokon az előrelépés, ugyanis erőnlétben, technikailag és taktikailag is jobbak vagyunk az őszhöz képes. Az eredmények alapján még nem látszik a fejlődés, de játékban már igen és ezen az úton megyünk tovább! Jövő hétvégén pihenünk, de utána igyekszünk megszerezni az első pontjainkat az alsóházban! Hajrá Vasút!

SZEKSZÁRDI UFC - PVSK U14 2-3 (1-1)

2024.04.21. 12:00

MLSZ regionális U14-es bajnokság, Délnyugati csoport, felsőház, 5. forduló.

PVSK U14: Madarász Árpád - Ambrus András, Kiss Máté, Kovács Gergely (1), Legeza Gergő, Simon Kornél, Simon Kristóf, Kopjár Mátyás, Pálfai Zalán, Lukács Nimród, Váradi Bence Barnabás, Lengyel Ábris, Kedves Dominik, Berecz Hunor, Csonka Máté, Molnár Ármin (2).

Pintér Csaba: A mérkőzés elejét és az utolsó 5-10 percet leszámítva, jobban játszottunk az ellenfelünknél. Domináltuk a mérkőzést, de nem voltunk elég határozottak támadásban, így nem tudtuk korábban lezárni a mérkőzést. Így a vége kicsit izgalmasabbra sikerült, de ettől függetlenül gratulálok a csapatnak az újabb győzelemhez.

BONYHÁD VLC - PVSK U13 2-3 (0-0)

2024.04.21. 10:00

MLSZ regionális U13-as alap bajnokság, Délnyugati csoport, 17. forduló.

Bonyhád VLC Sporttelep, Bonyhád.

PVSK U13: Csonka Dávid Lajos - Tímár Levente Tibor, Petrov Szamuil, Ádám Márton, Hodossi Zétény, Kovács Noel Hunor (1), Lőrincz Ádám János, Páva Gergő, Schlitt Olivér István, Szigeti Bulcsú (1), Csámpár Aurél, Bagoly Tamás, Tátrai Gorán, Bogádi Bálint László, Palásti-Kovács Imre.

Bánhegyi Zsolt: Nagyon jó iramú és küzdelmes mérkőzést játszottunk a Bonyhád ellen. A hazai csapat mindent megtett annak érdekében, hogy győztesként menjenek le a pályáról, de ez szerencsére, nem sikerült nekik. Az első félidőben jól játszottunk a másodikban pedig nagyot küzdöttünk. Gratulálok a srácoknak, mert amikor nagyon kellett, akkor jó döntéseket hoztak a mérkőzésen.

BONYHÁD VLC - PVSK U12 0-10 (0-0)

MLSZ regionális U12-es alap bajnokság, Délnyugati csoport, 17. forduló.

PVSK U12: Kázmér Kristóf (Kapitány Bence Lévi) - Kolarics Bercel, Fodor- Marosujvári Péter (1), Hegedűs Balázs (2), Ivánovics Dávid József (4), Juhász László, Keresztes Leonárd, Keresztes Richárd (1), Nagy Fábián, Nyáry Áron, Simon Vince, Szőlősi Áron, Füredi Pál Antal (1), Rausch Balázs (1), Szebényi András, Taragyia Igor.