Keresés
Pécsi Vasutas Sportkör | Alapítva 1919-ben | 7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail:
[javascript protected email address]
Keresés
Hírek
PVSK
Rólunk
Elnökség
A PVSK aranygyűrűsei
A PVSK tiszteletbeli tagjai
Alapítványaink
Létesítményeink
Kapcsolat
Dokumentumok
Sportolj nálunk
Nyári Táboraink
Archívum
Szakosztályok
Atlétika
Atlétika Szakosztály
Judo
Judo Szakosztály
Kosárlabda
PVSK - Veolia
Férfi Kosárlabda Utánpótlás
Női Kosárlabda Utánpótlás
Férfi Kosárlabda B 3x3
Labdarúgás
Férfi Labdarúgó Szakosztály
Férfi Labdarúgó Utánpótlás
Női Labdarúgó Szakosztály
Lövészet
Sportlövészet
Dinamikus Lövészet
Ökölvívás
Ökölvívó Szakosztály
Petanque
Petanque
Sí
Sí Szakosztály
Szabadidő
Szabadidő Szakosztály
Tájékozódási futás
Tájékozódási Futó Szakosztály
Vízilabda
Vízilabda Szakosztály
Események
Webshop
Pécs - Harkány futóverseny
PVSK - Panthers
PVSK - Mecsek Füszért
Türelem és alázat,
ez a siker titka!
Események
Főoldal
>
Események
Szakosztály:
Minden szakosztály
Minden szakosztály
Atlétika Szakosztály
Judo Szakosztály
PVSK - Veolia
Férfi Kosárlabda Utánpótlás
Női Kosárlabda Utánpótlás
Férfi Kosárlabda B 3x3
Férfi Labdarúgó Szakosztály
Férfi Labdarúgó Utánpótlás
Női Labdarúgó Szakosztály
Sportlövészet
Dinamikus Lövészet
Ökölvívó Szakosztály
Petanque
Sí Szakosztály
Szabadidő Szakosztály
Tájékozódási Futó Szakosztály
Vízilabda Szakosztály
összes
verseny
mérkőzés
egyéb
havi
heti
napi
2024. 18. hét
ápr 29.
h
Budapest Kupa Nemzetközi edzőtábor - judo | 9:00
TÖBBPRÓBA II-III-IV. korcsoportos DIÁKOLIMPIA VÁRMEGYEI DÖNTŐ - atlétika | 9:00
Vasas Akadémia B - PVSK Leány U16A / U18B | 14:45
KASI U16C - PVSK Fiú U16 B | 18:00
ápr 30.
k
Budapest Kupa Nemzetközi edzőtábor - judo | 9:00
TÖBBPRÓBA II-III-IV. korcsoportos DIÁKOLIMPIA VÁRMEGYEI DÖNTŐ - atlétika | 9:00
KSI SE - PVSK-Mecsek Füszért | 13:30
máj 1.
sze
PVSK-VEOLIA - Újbuda MAFC | 18:00
máj 2.
cs
ATLÉTIKA III-IV. korcsoportos EGYÉNI ÉS VÁLTÓFUTÓ PÁLYABAJNOKSÁG DIÁKOLIMPIA BARANYA VÁRMEGYEI DÖNTŐ | 9:00
máj 3.
p
PVSK-Mecsek Füszért - KSI SE | 19:00
máj 4.
szo
Mix duplett országos bajnokság | 0:00
PVSK Leány U11 A - NKA Pécs Leány A | 9:00
Várpalotai Gepárdok - PVSK Leány U11 A | 12:00
Dombóvári Kosársuli KE U11/A - PVSK Fiú U11 AB | 13:30
PVSK Fiú U11 AB - NKA Pécs Fiú „B” | 16:30
PVSK Fiú U16 B - Bonyhádi KSE | 18:30
Újbuda MAFC - PVSK-VEOLIA | 19:00
máj 5.
v
Precíziós kilövő országos bajnokság | 0:00
PVSK Fiú U16 A - MAFC/A | 16:00