Szakosztály:
- összes
- verseny
- mérkőzés
- egyéb
-
- h
- k
- sze
- cs
- p
- szo
- v
-
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- Veterán Európa Kupa XXV. Nyílt Magyar Masters OB - judo | 9:00
- Ifjúsági Európa Kupa EJU Ifjúsági válogató - judo | 9:00
- 2024. ÉVI UTÁNPÓTLÁS MAGYAR KUPA | 9:45
- PVSK-LABDARÚGÓ KFT U15/B - NAGYATÁDI FC - fiú utánpótlás labdarúgás: 1-4
- PAKSI SE - PVSK női felnőtt labdarúgás: 4-2
- SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE - PVSK U13 - fiú utánpótlás labdarúgás: 0-1
- SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE - PVSK U12 - fiú utánpótlás labdarúgás: 0-4
- PVSK U17 - BUDAI FC - fiú utánpótlás labdarúgás: 0-1
- HR-Rent KOZÁRMISLENY - PVSK U15 - fiú utánpótlás labdarúgás: 1-2
- Ceglédi KE - PVSK-Veolia: 87-90
- PVSK U16 - BARCA ACADEMY - fiú utánpótlás labdarúgás: 1-0
- LOVÁSZHETÉNY-PÉCSVÁRAD KFT - PVSK : 2-2
- Kozármisleny SE - PVSK Fiú U14 B: 129 - 71
- PEAC - PVSK U14 - fiú utánpótlás labdarúgás: 1-2
- Kozármisleny SE - PVSK Fiú U18 AB: 72-91
- PVSK- Mecsek Füszért- KSI SE: 16-5
- 7
- Ifjúsági Európa Kupa EJU Ifjúsági válogató - judo | 9:00
- Bonyhádi KSE - PVSK Fiú U16 B: 68-64
- II. Amatőr kupa | 10:00
- PVSK U19 - LUA BAJA - fiú utánpótlás labdarúgás: 1-5
- Amatőr Pétanque Verseny | 10:00
- PVSK U19 - SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE - leány utánpótlás labdarúgás: 2-2
- PHOENIX-MT Fót - PVSK-Veolia: 87-104
- PVSK Leány U16A - Kiss Lenke KA: 71-44
- PVSK Fiú U18 AB - KASI/B: 113-57
- PVSK Fiú U18 AB - Azúr Kaposvár: 109-39
-
-
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- PVSK Leány U11 A - Mohács TE 1888: 51-69
- NKA Pécs Fiú/A - PVSK Fiú U11 AB: 91-36
- NKA Pécs Fiú „C” – PVSK NKA Fiú/B : 59-38
- PVSK Párduc-Panda Húsvéti Kupa | 9:00
- Bonyhádi KSE - PVSK Leány U11 A: 51-65
- PVSK Fiú U11 AB - KASI/A: 52-86
- PVSK Fiú U11 AB - TARR KSC Szekszszárd B: 40-55
- PVSK U14 - LUA Baja - fiú utánpótlás labdarúgás: 3-2
- SZENTLŐRINC SE - PVSK U14 - leány utánpótlás labdarúgás: 13-1
- PVSK U19 - HR-RENT KOZÁRMISLENY - leány utánpótlás labdarúgás: 9-0
- SOROKSÁR SC - PVSK U17 - fiú utánpótlás labdarúgás: 3-3
- PannErgy- MVLC- Miskolc- PVSK- Mecsek Füszért: 12-10
- PVSK Leány U16A - MVM OSE: 77-65
- 14
- PVSK Leány U12 / U14B - Mohács TE 1888: 59-47
- PVSK Fiú U14 A - Soproni SI KA SMAFC/B: 79-88
- PTE PEAC II. - PVSK : 3-0
- KELEN SC - PVSK U16 - leány utánpótlás labdarúgás | 12:00
- Komló Sport KK - PVSK Leány U12 / U14B: 40-73
- AKMÉ Körmendi Törpördögök - PVSK Fiú U16 A: 77-51
- KIRÁLY SE - PVSK U16 - fiú utánpótlás labdarúgás: 4-4
- PVSK Fiú U14 A - VUKE U14/A: 75-97
- TF-BP - PVSK-Veolia: 83-90
-
-
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- Csapatbajnokság 1 forduló | 0:00
- Junior Európa Kupa EJU Junior válogató - judo | 9:00
- EJU Kata Tournament - judo | 9:00
- PVSK Leány U11 B - Kozármisleny SE B | 9:00
- Egyesületek Országos Csapatbajnoksága - pétanque | 9:00
- PVSK U19 - HOLLER UNFC - fiú utánpótlás labdarúgás | 10:00
- PVSK U14 - TOLNA-MÖZS FSE - leány utánpótlás labdarúgás | 10:00
- SZEKSZÁRDI UFC - PVSK U15 - fiú utánpótlás labdarúgás | 10:00
- PVSK Leány U12 / U14B - NKA Pécs Leány A | 10:00
- DKKA Pandák - PVSK Leány U12 / U14B | 11:00
- PVSK U17 - LURKÓ UFC - fiú utánpótlás labdarúgás | 14:00
- Atomerőmű SE - Paksi Harcosok U12 - PVSK Fiú U12 AB | 14:00
- Dombóvári Kosársuli KE - PVSK Fiú U11 AB | 14:30
- ÚJPEST FC - PVSK U19 - leány utánpótlás labdarúgás | 15:00
- Szombathelyi Sportiskola U16 - PVSK Fiú U16 A | 15:00
- PVSK Fiú U12 AB - GYKSE Szekszárd/A | 15:30
- 21
- Junior Európa Kupa EJU Junior válogató - judo | 9:00
- PVSK Leány U12 / U14B - NKA Pécs Szászvár | 9:00
- BONYHÁD VLC - PVSK U13 - fiú utánpótlás labdarúgás | 10:00
- BONYHÁD VLC - PVSK U12 - fiú utánpótlás labdarúgás | 10:00
- Kozármisleny SE - PVSK Fiú U16 B | 10:00
- PVSK Fiú U12 AB - Monok SE | 10:30
- UTE - PVSK U16- leány utánpótlás labdarúgás | 11:00
- SZEKSZÁRDI UFC - PVSK U14 - fiú utánpótlás labdarúgás | 12:00
- PVSK - KELEN SC | 16:00
- BÓLYI SE - PVSK | 16:30
- PVSK-Veolia - PHOENIX-MT Fót | 18:00
-