7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: [email protected]

Szabadidő

Veterán bajnokság

Újra Teqball Kupa a PVSK-nál
Kiemelt 2018.05.25 17:53 | Szabadidő | 301

A tavaly őszi torna után június elején újra Teqball Kupát szervez a PVSK. Az érdeklődők ingyenesen nevezhetnek és próbálhatják ki a magyar találmányként bejegyzett új sportágat.

A második helyről várjuk a rájátszást
2018.05.25 10:28 | Szabadidő | 39

Vereségünk az alapszakasz elsőségünkbe került, a rájátszásban a Mohács csapatával kezdünk.

PVSK NKA U18 - PVSK III. 79-71 (28-21, 12-12, 18-23, 21-15)
Férfi kosárlabda Egyed Mihály Megyebajnokság. Pécs, Széchenyi Gimnázium tornacsarnok

Győzött a rutin
2018.05.25 09:03 | Szabadidő | 36

Remek dobóformát produkáltunk és ezért a kevesebb védekezésünk is elég volt a sikerhez.

PVSK III. - PVSK NKA U18 106-88 (26-23, 24-16, 25-17, 31-32)
Férfi kosárlabda Egyed Mihály Megyebajnokság. Pécs, Zipernovszky terem

Vízilabda eredmény a nagy viharban
2018.05.20 09:16 | Szabadidő | 130

Sokgólos döntetlennel folytatta a 7-12. helyért zajló rájátszást a PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata, ezúttal helyi rangadón osztották el a pontokat a DDGáz csapatával.

Labdarúgó mérkőzés: Pécsi VSK – DDGáz Pécsbánya 5-5 (4-1)
Férfi Labdarúgás, „Hauk Antal” Öregfiúk bajnokság M. I./ B. csoport, rájátszás a 7-12. helyért, 7. forduló, Verseny u. Sportpálya: 50 néző

Verség, de haszonnal
2018.05.15 07:48 | Szabadidő | 63

Kikaptunk Mohácson, az utolsó negyedben nyújtott kiváló teljesítményünk kevés volt a győzelemhez.

Váratlan vereség hazai pályán
2018.05.13 04:05 | Szabadidő | 87

Vereséggel folytatta a 7-12. helyért zajló rájátszást a PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata, ezúttal hazai pályán a Santos ellen kaptak ki a fiúk.

Második lett Komlón a PVSK Öregfiúk labdarúgó csapat
2018.05.08 10:52 | Szabadidő | 94

A Dél-dunántúli Régió 60 év feletti Kispályás Labdarúgó Országos Bajnokság legutóbbi fordulóját Komlón rendezték, ahol második lett a PVSK labdarúgó csapata.

Három lőtt gól sem volt elég a győzelemhez
2018.05.06 12:30 | Szabadidő | 147

Vereséggel folytatta a 7-12. helyért zajló rájátszást a PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata, ezúttal Bólyban hagyták a három bajnoki pontot a fiúk.

Labdarúgó mérkőzés: Bólyi SE – Pécsi VSK 4-3 (3-2)
Férfi Labdarúgás, „Hauk Antal” Öregfiúk bajnokság M. I./ B. csoport, rájátszás a 7-12. helyért, 5. forduló, Bóly Sportpálya: 50 néző.

Nagyot küzdöttünk
2018.04.26 08:36 | Szabadidő | 68

Az utolsó pillanatig küzdött Öregfiúk kosárlabdacsapatunk, ezért megérdemelten nyert a nagy akarással játszó Mecsek SE fiataljai ellen.

Mecsek SE - PVSK III. 60-66 (18-13, 21-17, 8-13, 13-23)
Férfi kosárlabda Egyed Mihály Megyebajnokság. Pécs, Nagy Lajos Gimnázium

Bonyhádon döntetlent játszottak az Öregfiúk
2018.04.22 05:19 | Szabadidő | 68

Döntetlennel folytatta Bonyhádon a 7-12. helyért zajló rájátszást a PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata, pedig a félidőben még vezetett.

Labdarúgó mérkőzés: Öregfiúk 73 FK Bonyhád – Pécsi VSK 2-2 (0-2)
Férfi Labdarúgás, „Hauk Antal” Öregfiúk bajnokság M. I./ B. csoport, rájátszás a 7-12. helyért, 3. forduló, Bonyhád VLC pálya: 50 néző.

Helyi rangadót nyertek az Öregfiúk
2018.04.15 10:55 | Szabadidő | 126

Győzelemmel folytatta a 7-12. helyért zajló rájátszást a PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata, ezúttal a helyi csapat DD Gáz ellen szerezték meg a három bajnoki pontot.

Labdarúgó mérkőzés: DD. Gáz Pécsbánya – Pécsi VSK 1-2 (1-1)
Férfi Labdarúgás, „Hauk Antal” Öregfiúk bajnokság M. I./ B. csoport, rájátszás a 7-12. helyért, 2. forduló, Pécsbánya Sportpálya: 50 néző

Győzelemmel kezdték a rájátszást az Öregfiúk
2018.04.08 12:12 | Szabadidő | 94

Az Öregfiúk Sántos SE otthonában sima győzelemmel kezdte a 7-12. helyért zajló rájátszást a PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata.

Labdarúgó mérkőzés: Öregfiúk Sántos SE – Pécsi VSK 0-2 (0-2)
Férfi Labdarúgás, „Hauk Antal” Öregfiúk bajnokság M. I./ B. csoport, rájátszás a 7-12. helyért, Sántos Sportpálya: 50 néző