7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: [email protected]

Vereséggel indult a megyebajnokság
2018.11.14 21:01 | Szabadidő | 58

A hazaiak szervezettebben játszottak és megérdemelten nyertek.

Mecsek SE - PVSK III. 58-52 (16-14, 14-14, 21-7, 7-17)
Férfi kosárlabda Egyed Mihály Megyebajnokság. Pécs, Nagy Lajos Gimnázium tornacsarnok

Az őszi szezon végén is első helyen a PVSK
2018.10.30 18:30 | Szabadidő | 137

A Dél-dunántúli Régió 60 év feletti Kispályás labdarúgó bajnokságban szereplő PVSK Öregfiúk csapata, ezúttal a PVSK pályán fejezte be az őszi bajnoki szezont.

Továbbra is első helyen a PVSK
2018.10.07 10:52 | Szabadidő | 160

A Dél-dunántúli Régió 60 év feletti Kispályás labdarúgó bajnokságban szereplő PVSK Öregfiúk csapata, Bólyban folytatta az őszi bajnoki szezont.

Vadász Kitty világbajnok lett Malagában
2018.09.15 17:34 | Szabadidő | 251

A spanyolországban rendezett World Masters Athletics Világversenyen, Vadász Kitty (W45) magasugrásban első helyet szerzett.

Első helyen a PVSK a nyitófordulóban
2018.09.15 09:44 | Szabadidő | 122

A Dél-dunántúli Régió 60 év feletti Kispályás labdarúgó bajnokságban szereplő PVSK Öregfiúk első hellyel kezdték meg az őszi bajnoki szezont.

XXIII. Szamosi Nándor Emléktorna
2018.09.12 11:48 | Szabadidő | 383

Huszonharmadik alkalommal rendeztük meg a Szamosi Emléktornát.

Harmadik hely a jubileumi tornán
2018.09.05 04:37 | Szabadidő | 207

A Dél-dunántúli Régió 60 év feletti Kispályás labdarúgó bajnokságban szereplő PVSK öregfiúk ezúttal Bólyban, emléktornán vettek részt.

Vadász Kitty Országos bajnok lett
2018.08.10 12:39 | Szabadidő | 184

A PVSK magasugrója július végén a Magyarország 2018. évi  Szenior Atlétika bajnokságon a dobogó legfelső fokára állhatott.

III. Pécsi Egyéni Pétanque Kupa
2018.08.07 13:26 | Szabadidő | 131

Július végén rendezte a PVSK Pétanque Szakosztálya a III. Pécsi Egyéni Kupát.

A helyezés mellett a barátság a legfontosabb
2018.06.25 12:39 | Szabadidő | 179

Hetedik lett a PVSK Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata az idei bajnokságban, de a meccsek utáni baráti összetartások mindig jól sikerültek.

Ötödik lett az Országos Döntőn a PVSK Öregfiúk labdarúgó csapata
2018.06.24 10:03 | Szabadidő | 462

A 60 év felettiek Kispályás labdarúgó bajnokság Országos Döntőjén ötödik lett a  PVSK labdarúgó csapata.

Országos döntőben a PVSK Öregfiúk labdarúgó csapata
2018.06.17 08:03 | Szabadidő | 219

A Dél-dunántúli Régió 60 év feletti Kispályás labdarúgó bajnokság élén végzett, és az Országos Döntőn vehet részt a PVSK labdarúgó csapata.